• Home
  • >
  • تکنولوژی
  • >
  • لینکدین، در حال توسعه بازی‌های درون‌برنامه‌ای

لینکدین، در حال توسعه بازی‌های درون‌برنامه‌ای

پیام جوان: لینکدین در حال توسعه بازی‌های درون‌برنامه‌ای است و شرکت‌ها در بازی‌ها بر اساس امتیازات کارمندان خود رتبه‌بندی می‌شوند.

به گزارش ایتنا از فارس، این پلتفرم اجتماعی متعلق به مایکروسافت، به عنوان پلتفرمی برای افرادی که به دنبال شبکه‌سازی و کسب دانش برای مقاصد حرفه‌ای هستند بیش از ۱ میلیارد کاربر دارد. اکنون این شرکت برای افزایش زمانی که مردم روی پلتفرم می‌گذرانند، در حال ورود به حوزه کاملاً جدیدی است.

سه بازی‌ اولیه «Queens»، «Inference» و «Crossclimb» هستند. مشخص نیست که آیا بازی‌ها به طور کامل برای کاربران رایگان در دسترس هستند یا برای مشترکین پولی لینکدین آماده می‌شوند.

یکی از ایده‌های لینکدین سازماندهی امتیازات بازیکنان است و شرکت ها در بازی ها بر اساس امتیازات کارمندان خود رتبه بندی می شوند.

یکی از سخنگویان لینکدین نیز تایید کرده که این شرکت روی بازی کار می کند، اما گفت که هنوز تاریخ راه اندازی مشخص نیست.

سخنگوی این شرکت در پیامی گفت: «ما با افزودن بازی‌های مبتنی بر پازل در تجربه لینکدین به دنبال بازکردن راهی برای سرگرمی هستیم.»

مایکروسافت مالک لینکدین خود یک غول گیم است. کسب‌وکار بازی‌های آن که شامل ایکس باکس، اکتیویژن بیزارد و زِن مکس می‌شود، در سه ماهه گذشته ۷٫۱ میلیارد دلار درآمد کسب کردند و برای اولین بار از درآمد ویندوز گذشت.
سخنگوی لینکدین از گفتن اینکه آیا مایکروسافت در پروژه بازی در لینکدین مشارکت دارد خودداری کرد.

  در تصادف مرگبار تسلا سیستم خودران فعال نبوده است

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان