پگی مور و همسرش در تصادف رانندگی جان خود را از دست دادند

پیام جوان: به گزارش کی تی وی یو، پگی مور، فعال سیاسی شناخته شده و همسرش هوپ وود در یک تصادف رانندگی در آخر هفته در جنوب کالیفرنیا جان خود را از دست دادند.

دوستان این زوج می گویند که مور و وود در جمعه شب در شهرستان سن دیگو درگذشتند. جزئیات بیشتری در مورد تصادف منتشر نشده است.

مور در سال ۲۰۰۸ به کارزار انتخاباتی باراک اوباما کمک کرد و بعداً به عنوان مشاور لیبی شاف، شهردار سابق اوکلند خدمت کرد. او همچنین به خاطر فعالیت هایش در زمینه عدالت اجتماعی و برابری شناخته شده بود.

در سال ۲۰۱۹، مور و وود شرکت مشاوره سیاسی Hope Action Change را تأسیس کردند. این شرکت بر روی طیف وسیعی از مسائل از جمله حقوق مدنی، اصلاحات انتخاباتی و عدالت اقتصادی کار می کرد.

باربارا لی، نماینده مجلس آمریکا، در بیانیه ای گفت: “من از شنیدن خبر از دست دادن غم انگیز پگی مور و هوپ وود دل شکسته ام. پگی یک دوست، یک فعال و یکی از بهترین سازمان دهندگانی بود که می شناختم. اشتیاق و مبارزه او برای عدالت و برابری چیزی است که او و هوپ را به هم نزدیک کرد.”

لی ادامه داد: “پگی و هوپ هر دو تأثیری بر جامعه ما، شهر ما، ایالت ما و ملت ما گذاشتند که برای نسل‌های آینده احساس خواهد شد.”

مور ۶۲ ساله و وود ۵۹ ساله بودند. آنها دو فرزند داشتند.

هنوز اطلاعاتی در مورد مراسم تشییع جنازه منتشر نشده است.

  سانفرانسیسکو در حال ایجاد اولین منطقه تفریحی خود در مرکز شهر است

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان