• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • لیست سلسائو، سرمربی تیم فوتسال برزیل برای جام جهانی بدون ستاره‌های بارسلونا

لیست سلسائو، سرمربی تیم فوتسال برزیل برای جام جهانی بدون ستاره‌های بارسلونا

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، تیم ملی فوتسال برزیل، پرستاره‌ترین و پرافتخارترین تیم دنیا، ماه گذشته در یک رویارویی هیجان‌انگیز که رقابت دو قدرت مطلق فوتسال آمریکای جنوبی و جهان را به نمایش گذاشت، با نتیجه ۲ بر صفر آرژانتین را شکست داد و برای یازدهمین بار عنوان قهرمانی کوپا آمه‌ریکا را بالای سر برد. شاگردان خاویر که با قهرمانی در این رقابت‌ها جواز حضور در جام جهانی ازبکستان را به‌دست آورده‌اند، پیش از این رویداد بزرگ سه دیدار دوستانه را با فرانسه، اوکراین و لیتوانی خواهند داشت و به همین منظور، ۱۴ بازیکن توسط مارکینیوس به اردوی جدید سلسائو فراخوانده شدند.

در فهرست جدید خاویر، نام بازیکنی از تیم بارسلونا دیده نمی‌شود و این مربی به اعجوبه‌های آبی اناری‌ها که شب گذشته قهرمان کوپادِاسپانیا شدند، استراحت داده است. اگرچه ویلیام و ریچارد به ترتیب به عنوان بهترین فلنگ‌های راست و چپ لیگ باشگاهی برزیل برای اولین بار پیراهن تیم ملی را بر تن خواهند کرد. علاوه بر آن‌ها، سه بازیکن دیگر (لوکاس گومز و لئاندرو لینو بازیکنان مگنوس و هنریکه از جونویل) که در لیگ ناسیونال برزیل به میدان می‌روند و تنها بازیکنان دعوت شده از لیگ داخلی به شمار می‌روند. سایر ستاره‌های سلسائو همگی لژیونر هستند که در لالیگا (لیگا ناسیونال اسپانیا) توپ می‌زنند و اکثریت آن‌ها در ال‌پوزومورسیا حضور دارند.

با این حال، پیتو، ماتئوس، دایگو و فرائو، بزرگ‌ترین غایبین تیم ملی فوتسال برزیل در سه دیدار دوستانه پیش‌روی برابر سه تیم اروپایی‌ محسوب می‌شوند.

تیم‌های ملی برزیل، آرژانتین، ونزوئلا و پاراگوئه، نمایندگان قاره آمریکا جنوبی در جام جهانی ازبکستان خواهند بود. بزرگترین آوردگاه فوتسال جهان، از ۱۴ سپتامبر تا ۶ اکتبر در ازبکستان پیگیری می‌شود.

  اتلتیکومادرید در شب اعتراض هواداران منچستریونایتد به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان