• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • سکنه محله‌ای در شرق سن حوزه از بی‌توجهی شهرداری به حضور افراد بی‌خانمان در خیابان‌ها گلایه دارند

سکنه محله‌ای در شرق سن حوزه از بی‌توجهی شهرداری به حضور افراد بی‌خانمان در خیابان‌ها گلایه دارند

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، سکنه خیابان رز در شرق سن حوزه از بی‌توجهی شهرداری به حضور افراد بی‌خانمان در خیابان‌ها و بی‌توفیقی اقدامات انجام شده برای حل این معضل گلایه دارند.

ساکنان این محله می‌گویند که ماه‌هاست شاهد حضور چندین ماشین که افراد بی‌خانمان در آنها زندگی می‌کنند در خیابان خود هستند. آنها بارها به این موضوع به شهرداری شکایت کرده‌اند، اما تاکنون هیچ اقدام موثری برای حل این مشکل انجام نشده است.

حضور این افراد در خیابان‌ها، نگرانی‌های زیادی را برای ساکنان، به خصوص خانواده‌ها، ایجاد کرده است. آنها از ترس خطرات احتمالی، از کودکان خود می‌خواهند که از پیاده‌روی در پیاده‌رو و بازی در حیاط خانه خودداری کنند.

یکی از ساکنان که به دلیل ترس از تلافی نامش را فاش نمی‌کند، می‌گوید که برخی از این افراد بی‌خانمان رفتارهای خطرناکی از خود نشان می‌دهند. او به دستگیری یکی از این افراد توسط پلیس و کشف چکش و مواد مخدر از او اشاره می‌کند.

مت ماهان، شهردار سن حوزه، در گفتگو با تلویزیون انن بی سی بی اریا ضمن ابراز نگرانی از این موضوع، به مشکلات مربوط به کلیسای محله و پیش‌دبستانی آن که در مجاورت این محل اسکان غیرمجاز قرار دارد نیز اشاره کرد.

او با بیان اینکه پاکسازی صرف این محل‌ها راه‌حل نهایی نیست، بر لزوم اقدامات اساسی‌تر مانند ارائه سرپناه و خدمات مناسب به افراد بی‌خانمان تأکید کرد. ماهان همچنین از افراد بی‌خانمان خواست که با مراجعه به سرپناه‌ها و مراکز درمانی، به حل این معضل کمک کنند.

در همین حال، برخی از ساکنان به ناکارآمدی اقدامات شهرداری در زمینه نظافت خیابان‌ها نیز انتقاد کرده‌اند. آنها می‌گویند که در حالی که برای تخلفات جزئی مانند عدم جابجایی ماشین در روزهای نظافت جریمه می‌شوند، هیچ اقدامی برای برخورد با خودروهای افراد بی‌خانمان که ماه‌ها در خیابان پارک شده‌اند، انجام نمی‌شود.

  مقامات به دنبال راننده ای هستند که "عمدا" پیرزنی 77 ساله را در Castro Valley کتک زد

شهردار سن حوزه در پاسخ به این انتقادات، از برابری در برخورد با همه وسایل نقلیه، چه در حال سکونت باشند یا نه، خبر داد و بر لزوم صدور جریمه برای تخلفات پارکینگ و پاسخگویی متخلفان تأکید کرد.

در پی این گلایه‌ها، یک بازرس شهرداری به خیابان رز اعزام شد تا نگرانی‌های ساکنان را مستند کند و برای حل این معضل چاره‌ای بیاندیشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان