• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • کالیفرنیا به دنبال محافظت از کارگران در برابر گرمای طاقت‌فرسا در محیط‌های بسته

کالیفرنیا به دنبال محافظت از کارگران در برابر گرمای طاقت‌فرسا در محیط‌های بسته

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، در حالی که بخش‌هایی از کالیفرنیا در اولین روز تابستان با گرمای شدید روبرو بودند، هیئت ایمنی کارگران ایالتی روز پنجشنبه گامی مهم برای محافظت از کارگران در برابر گرما در محیط‌های بسته برداشت. این هیئت استانداردهایی را تصویب کرد که کارفرمایان را ملزم به اتخاذ تدابیر لازم برای خنک نگه داشتن کارگران در محل کار می‌کند.

با این حال، این قوانین جدید شامل تأسیسات اصلاحی ایالتی نمی‌شود، موضوعی که انتقاداتی را به همراه داشته است.

هدف از این قوانین چیست؟

هدف از این قوانین جدید، پیشگیری یا کاهش بیماری‌ها، آسیب‌دیدگی‌ها، ناتوانی‌های دائمی و مرگ‌های ناشی از گرمازدگی برای کارگران در مشاغلی مانند کار در گلخانه‌ها و انبارها، کار در آشپزخانه‌ها، معلمان، سرایداران، باربرها و سایر مشاغل در محیط‌های بسته است.

چه کارفرمایانی تحت تأثیر قرار می‌گیرند؟

این قوانین بر حدود ۱.۴ میلیون کارگر و ۱۹۶۰۰۰ واحد کاری در کالیفرنیا، از جمله انبارها، مدارس و آشپزخانه‌ها، تأثیر می‌گذارد.

کارفرمایان چه باید بکنند؟

کارفرمایان باید با خنک کردن فضای کار یا تنظیم وظایف و برنامه‌ها، خطر گرمازدگی را زمانی که دما یا شاخص گرما به ۸۷ درجه فارنهایت یا ۸۲ درجه در محل‌هایی که کارگران لباس‌های ضخیم می‌پوشند – برسد، کاهش دهند.

در دمای ۸۲ درجه، کارگران حق دسترسی به آب، استراحت و مناطق خنک‌کننده را دارند. کارفرمایان همچنین باید علائم گرمازدگی را در کارگران تحت نظر داشته باشند.

انتقاداتی به این قوانین وجود دارد؟

برخی از منتقدان این قوانین نگران هزینه‌های تحمیل شده به کارفرمایان، به ویژه صاحبان مشاغل کوچک، هستند. برخی دیگر نیز معتقدند که این قوانین به اندازه کافی سختگیرانه نیستند و باید شامل تأسیسات اصلاحی ایالتی نیز شوند.

  BART خدمات Transbay را به دلیل آسیب به مسیر اوکلند متوقف می کند

چه زمانی این قوانین اجرا می‌شوند؟

این قوانین پس از تأیید نهایی از سوی دفتر قوانین اداری، به اجرا در می‌آیند. جوزف ام. آلیوتو جونیور، رئیس هیئت مدیره Cal/OSHA، از این دفتر خواسته است که این فرآیند را تسریع کند.

اهمیت این قوانین چیست؟

کالیفرنیا یکی از معدود ایالت‌های کشور است که اقدام به وضع قوانین حمایتی برای کارگران در محیط‌های بسته کرده است. این قوانین در بحبوحه گرمایش جهانی و افزایش دما در تابستان و گرم‌تر شدن محیط‌های کاری به دلیل تغییرات آب و هوایی، از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

آمار و ارقام:

  • بین سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۲، ۴۱۸ نفر در اثر گرمازدگی ناشی از کار در صنایع مختلف در ایالات متحده جان خود را از دست داده‌اند.
  • ایالت کالیفرنیا تخمین می‌زند که اجرای این قوانین در طول ۱۰ سال آینده حدود ۱ میلیارد دلار برای مشاغل هزینه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان