• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • ویکتور فونت:بارسا چیزهایی دارد که رئال به خوابش نمی‌بیند

ویکتور فونت:بارسا چیزهایی دارد که رئال به خوابش نمی‌بیند

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، لاپورتا در طول حضورش در سمت ریاست باشگاه بارسلونا در چند سال اخیر با انتقادهای بسیار زیادی مواجه بوده و مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته که شرایط را برای او سخت کرده است و به نظر می‌رسد که برای انتخاب دوباره به عنوان رئیس این باشگاه با دردسرهای جدی روبرو باشد.

فونت که پیش از این هم سابقه نامزد شدن برای ریاست باشگاه بارسلونا را داشت حالا بار دیگر قصد دارد به صورت جدی با رئیس فعلی این باشگاه رقابت کند و صحبت‌هایی را علیه او و مدیریتش در چند سال اخیر مطرح کرده است.

شرایط بارسا: این تیم می‌تواند با رئال مادرید رقابت کند. ما همچنان توانایی رقابت کردن را داریم و من بهترین آرزوها را برای فلیک می‌کنم. هیچ دلیلی ندارد که بارسا به شرایط رئال مادرید غبطه بخورد. ما چیزهایی داریم که رئال مادرید در خواب نمی‌بیند و همین است که من را در این شرایط مایوس و ناامید کرده است.

وضعیت مدیریت باشگاه: این واقعیت که ۳۰ مدیر اجرایی بارسا از سمت‌شان کنار رفته‌اند و هیچ جانشینی برای آنها انتخاب نشده بسیار نگران کننده است. آیا شما می‌دانید که این روزها مدیران تکنولوژی در باشگاه حضور ندارند؟ فکر نمی‌کنم که این باشگاه در کوتاه مدت مشکلی داشته باشد اما چیزی که باعث نگرانی من است شرایط بارسا در میان مدت و بلند مدت است. حال حاضر هیچکس در این باشگاه نیست که به سال ۲۰۳۰ فکر کند.

اخراج ژاوی: اتفاقاتی که درباره ژاوی رخ داد باعث شد که بارسا مضحکه عام و خاص شود. این یکی از مثال‌هایی است که نشان می‌دهد ما نمی‌توانیم به این شرایط ادامه بدهیم. رئیس باشگاه هنوز به این سوال پاسخ نداده است که چرا تصمیمش در عرض یک ماه عوض شد.

  سه سهمیه مستقیم و یک سهمیه غیر مستقیم برای ایران در لیگ قهرمانان ۲۰۲۳ آسیا

ریاست باشگاه بارسلونا: مردم مدام از من می‌خواهند که بارسلونا را نجات دهم. باید این را در سال ۲۰۲۴ بدانیم که رئیس بارسا بودن کافی نیست و باید بتوانیم به درستی این باشگاه را مدیریت کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان