• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • پایان دوران طارمی در پورتو: پیامی احساسی به هواداران

پایان دوران طارمی در پورتو: پیامی احساسی به هواداران

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، دوران حضور مهدی طارمی در پورتو رسما به پایان رسید. مهاجم ایرانی با انتشار پستی احساسی به زبان پرتغالی و قرار دادن ۱۰ تصویر از بهترین لحظاتش در لباس این تیم، از مربیان، هم تیمی‌ها و هواداران خداحافظی کرده و بابت زحمات و تشویق‌های آنها در این مدت، از همگی تشکر کرده است.

مهاجم بوشهری که قرار است به فوتبالش در لباس اینتر ادامه دهد، به دوران چهار ساله حضورش در لباس پورتو پایان داد و یک متن طولانی و احساسی در این خصوص نوشت که در زیر می‌خوانیم:

طارمی در ابتدای این پست نوشته است:
متأسفانه، آخرین فصل حضورم در پورتو به پایان می‌رسد، می‌خواهم از مربیان، هم‌تیمی‌ها و همه اعضای کادر پورتو برای تلاش‌های بی‌وقفه‌شان تشکر کنم.

او سپس طرفداران اژدها را مخاطب قرار می‌دهد و می‌گوید:
به هواداران پورتو، شما واقعاً خاص هستید و من بسیار سپاسگزارم که فرصت پوشیدن این پیراهن و بازی در این باشگاه بزرگ را داشته‌ام. ما چهار فصل فوق‌العاده را با هم گذراندیم که بدون شک اوج دوران حرفه‌ای من بود. ما با هم پیروز شدیم و با هم شکست خوردیم و هرگز خاطرات خوش قهرمانی در لیگ برتر و جام‌های پرتغال را فراموش نخواهم کرد. ما این موفقیت‌ها را با هم به‌عنوان یک باشگاه واحد به دست آوردیم.

مهاجم ایرانی سپس از حس و حالش بابت بازی در ورزشگاه خانگی پورتو می‌گوید و نوشته است:
من خود را خوش‌شانس می‌دانم که توانستم در جایی مثل استادیوم دراگائو بازی کنم. حمایت بی‌وقفه و بی‌قید و شرط شما، شور و شوق و جو فراموش‌نشدنی‌ای که در هر بازی ایجاد کردید، همیشه با من خواهد بود. دراگائو همیشه خانه من خواهد بود. از اینکه به من حس تعلق و خانواده دادید، متشکرم. شما همیشه جایگاه ویژه‌ای در قلب من خواهید داشت.

  مهدی طارمی در جایگاه بیست و پنجم برترین گلزنان سال ۲۰۲۱ جهان قرار گرفت

طارمی سپس با متنی احساسی بابت دوران حضورش در پورتو نوشته است:
با قلبی سنگین و احساسی نوستالژیک از این باشگاه جدا می‌شوم، اما همچنین با احساس وظیفه‌ای که در این ۴ سال که با هم گذراندیم، همه توانم را به کار گرفتم. خاطرات ویژه و لحظات فوق‌العاده بسیاری را با خود خواهم برد، چه در داخل و چه در خارج از میدان.

بخش پایانی پست طارمی به زبان پرتغالی نیز به جملات زیر اختصاص دارد:
برای من افتخار بزرگی بود که بخشی از خانواده پورتو باشم و برای همه در این باشگاه آرزوی موفقیت دارم. من همیشه طرفدار پورتو خواهم بود. مثل ما، یکی از ما.
ما پورتو هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان