• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آینده کیمیش در بایرن: مذاکرات برای تمدید قرارداد

آینده کیمیش در بایرن: مذاکرات برای تمدید قرارداد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، کیمیش یکی از بازیکنان خوب و مهره‌های کلیدی بایرن مونیخ در چند فصل اخیر بوده و عملکرد درخشان و قابل قبولش حتی باعث شده است که چند باشگاه بزرگ اروپایی از جمله بارسلونا و سیتی خواهان به خدمت گرفتن او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشند.

این بازیکن فصل گذشته مشکلاتی جدی با توماس توخل داشت و همین اتفاق موجب شد که شایعاتی درباره احتمال جدایی او از این باشگاه در تابستان پیش رو به گوش برسد اما انتظار می‌رفت که جدایی توخل از این تیم شرایط را به سود او تغییر دهد و حالا صحبت از تمدید قرارداد هم شده است.

طبق گزارش بیلد، بایرن برای تمدید قرارداد، دستمزدی پایین را به کیمیش ارائه داده و این قضیه باعث شگفتی او شده است. باشگاه آلمانی خواهان کاهش ۲۰ درصدی دستمزد کیمیش است و اگر او بخواهد بماند، باید این قضیه را بپذیرد. گویا بایرن می‌خواهد در تمدید با دیگر بازیکنان نیز این اصل را اجرایی کند.

این امر احتمال ادامه حضور این بازیکن در تیم آلمانی را بیش از پیش بعید می‌کند. کیمیش یا همین تابستان از بایرن می‌رود یا تابستان بعد، به شکل رایگان.

 

  اعضای تیم فوتبال پرسپولیس به نشانه تاثر از درگذشت هموطنان عزیز در حادثه ریزش برج و در ابراز همدردی با مردم خوزستان و آبادان با بازوبند مشکی مقابل شهرخودرو مشهد قرار می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان