• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • عذرخواهی رسمی لوکا یوویچ، به خاطر بازنشر یک توییت انتقادی از وینچنزو ایتالیانو، مربی فیورنتینا

عذرخواهی رسمی لوکا یوویچ، به خاطر بازنشر یک توییت انتقادی از وینچنزو ایتالیانو، مربی فیورنتینا

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، فیورنتینا در بازی رفت نیمه نهایی لیگ کنفرانس اروپا برابر بازل سوئیس با نتیجه ۲-۱ شکست خورد. شکست خانگی غیرمنتظره که کار بنفش‌ها برای رسیدن به فینال را دشوار کرد.

پس از بازی، ترزیچ و یوویچ، دو بازیکن فیورنتینا، پستی انتقادی از وینچنزو ایتالیانو را بازنشر کردند که باعث حواشی زیادی شد. پستی که برنامه‌های مربی فیورنتینا را زیر سوال برده بود: «فاجعه تاکتیکی ایتالیانو. او باید ترکیب بازی با ناپولی را در زمین می‌گذاشت. ترکیبی با یوویچ و ترزیچ که خوب هم جواب داده بود.»

باشگاه فیورنتینا خیلی زود بیانیه‌ای منتشر کرد و در آن اشاره کرد که هر دو بازیکن رسما عذرخواهی کرده‌اند.

ایتالیانو هم در نشست خبری دیروز خود تایید کرد که یوویچ و ترزیچ، از او عذرخواهی کرده‌اند: «وقتی به دفتر شما می‌آیند و عذرخواهی می‌کنند، شما نمی‌توانید آنها را نبخشید و این کاری بود که من انجام دادم. هر دو می‌دانند که بی‌احترامی کردند و پشیمان بودند. این پرونده از نظر من بسته شده است.»

لازم به ذکر است که یوویچ بین سال‌های ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۲ بازیکن رئال بود، ولی یکی از بدترین خریدهای تاریخ این باشگاه لقب گرفت. او هرگز نتوانست توانایی‌هایش را در رئال ثابت کند.

فیورنتینا حالا باید در بازی برگشت باخت غیرمنتظره خود را جبران کند؛ ضمن اینکه ۹ روز دیگر در فینال جام حذفی نیز باید به مصاف اینتر برود.

  برنامه ریزی بارسلونا برای خرید دوسان ولاهوویچ، مهاجم صربستانی فیورنتینا

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان