• Home
  • >
  • اخبار کالیفرنیا
  • >
  • قریب به نیم میلیون مشتری Patelco Credit Union به دلیل نقص امنیتی، از دسترسی به پول خود محروم شدند!

قریب به نیم میلیون مشتری Patelco Credit Union به دلیل نقص امنیتی، از دسترسی به پول خود محروم شدند!

پیام جواان: به گزارش ان بی سی بی اریا، حدود نیم میلیون مشتری Patelco Credit Union به دلیل یک “حادثه امنیتی جدی” که روز یکشنبه رخ داد، قادر به دسترسی به پول خود نیستند. این موضوع باعث نگرانی و سردرگمی گسترده در بین مشتریان شده است که بسیاری از آنها از تاخیر در پرداخت حقوق، اجاره و وام مسکن ابراز نگرانی می‌کنند.

شعبات پاتلکو در سراسر ایالت فلج شده است:

اتحادیه اعتباری پاتلکو که ۳۳ شعبه در بی اریا دارد، به مشتریان خود اعلام کرد که به دلیل این حادثه مجبور شده است “برخی از سیستم های بانکی روزانه” خود را از جمله بانکداری آنلاین، اپلیکیشن موبایل و مرکز تماس را تعطیل کند.

در حال حاضر، تراکنش های الکترونیکی مانند انتقال وجه، سپرده مستقیم، استعلام مانده حساب و پرداخت امکان پذیر نیست. با این حال، مشتریان می توانند در طول ساعات کاری عادی به شعب پاتلکو مراجعه کرده و از خدمات حضوری مانند برداشت وجه نقد و واریز وجه استفاده کنند.

تلاش برای رفع مشکل در حال انجام است:

پاتلکو از روز شنبه با تیم های امنیت سایبری برای حل این مشکل و بازیابی خدمات آنلاین همکاری می کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که این مشکل چه زمانی حل خواهد شد.

ارین مندز، مدیرعامل پاتلکو در بیانیه ای گفت: “ما در حال تلاش شبانه روزی برای رفع این مشکل و بازگرداندن خدمات به مشتریان خود در اسرع وقت هستیم. ما از صبر و شکیبایی شما در طول این زمان قدردانی می کنیم.”

نگرانی ها در مورد امنیت و شفافیت:

این حادثه امنیتی سوالاتی را در مورد امنیت سیستم های پاتلکو و شفافیت این شرکت در ارتباط با این موضوع ایجاد کرده است. برخی از مشتریان در رسانه های اجتماعی ابراز نگرانی کرده اند که ممکن است اطلاعات شخصی آنها به خطر افتاده باشد.

  پیش بینی وزش باد شدید در دوشنبه و افزایش دما در طول هفته برای بی اریا

پاتلکو تاکنون به طور کامل جزئیات این حادثه را فاش نکرده است و فقط به طور کلی از آن به عنوان یک “حادثه امنیتی جدی” یاد کرده است.

این موضوع باعث انتقاد برخی از مشتریان شده است که خواستار شفافیت بیشتر از سوی این شرکت هستند.

کارشناسان توصیه به احتیاط می کنند:

احمد بنفاطا، استاد مهندسی دانشگاه ایالتی سن حوزه که تحقیقات او بر روی امنیت سایبری متمرکز است، به مشتریان پاتلکو توصیه می کند که “تمام فعالیت های مالی خود را رصد کنند، رمزهای عبور خود را تغییر دهند و مراقب هرگونه فعالیت مشکوکی در حساب های خود باشند.”

این حادثه بار دیگر نشان می دهد که چگونه خطرات امنیتی سایبری می تواند به طور قابل توجهی بر زندگی افراد و عملکرد شرکت ها تأثیر بگذارد.

اتحادیه اعتباری پاتلکو:

اتحادیه اعتباری پاتلکو با ۹ میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین اتحادیه های اعتباری در ایالت کالیفرنیا محسوب می شود. این اتحادیه به ارائه خدمات مالی به افراد و مشاغل در بی اریا مشهور است.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان