سرقت هولناک گروهی از یک پمپ بنزین در اوکلند

پیام جوان: به گزارش ان بی سی بی اریا، پمپ بنزین ۷۶ در جاده هگنبرگر در اوکلند، صبح روز جمعه شاهد یک سرقت گروهی هولناک بود که خسارات زیادی به بار آورد. در این حادثه که حدود ساعت ۴ صبح رخ داد، حدود ۷۰ نفر به طور ناگهانی به این پمپ بنزین حمله‌ور شده و اقدام به غارت اموال آن کردند.

خسارت سنگین و ترس از تکرار

سام مردایی، صاحب پمپ بنزین، در گفتگو با خبرنگاران، ارزش تقریبی اموال دزدیده شده را حدود ۱۰۰ هزار دلار برآورد کرد. او با ابراز نگرانی از احتمال تکرار چنین حوادثی، گفت: “آنها به راحتی و بدون هیچ مشکلی فرار کردند. ۴۰ دقیقه زمان کافی برای غارت یک شهر است. هر بار که به این اتفاق فکر می‌کنم، بیشتر غمگین و نگران می‌شوم.”

تصاویر هولناک از دوربین‌های مداربسته

دوربین‌های مداربسته پمپ بنزین، جزئیات تکان دهنده‌ای از این سرقت گروهی را به ثبت رسانده‌اند. این تصاویر نشان می‌دهد که سارقان بدون هیچگونه ترس و واهمه‌ای، هر چه می‌توانند از داخل فروشگاه می‌دزدند. برخی از آنها نوشیدنی‌ها را از یخچال‌ها بیرون می‌کشند، در حالی که عده‌ای دیگر کالاهای دزدی را در جعبه‌ها جمع‌آوری می‌کنند. در یک لحظه هولناک، سارقان حتی از روی صندوق پول بالا می‌روند تا به اموال بیشتری دست پیدا کنند.

تهدید کارکنان پمپ بنزین

به گفته مردایی، در زمان وقوع این سرقت، دو کارمند در پمپ بنزین حضور داشتند که ظاهراً توسط سارقان مورد تهدید قرار گرفته‌اند.

تحقیقات در حال انجام

هنوز هویت سارقان و انگیزه آنها از این سرقت مشخص نشده است. پلیس اوکلند در حال بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته و جمع‌آوری سرنخ‌ها برای شناسایی و دستگیری عاملان این سرقت هولناک است.

  خطر تعطیلی اداره پلیس Broadmoor به دلیل کمبود نیروی کار و مشکلات مالی

این حادثه بار دیگر زنگ خطر ناامنی را در اوکلند به صدا درآورده و ضرورت اتخاذ تدابیر امنیتی بیشتر برای مقابله با چنین جرائمی را آشکار می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان