• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • آاس: اتلتیکو این تابستان به پیشنهادات برای یان اوبلاک گوش خواهد داد

آاس: اتلتیکو این تابستان به پیشنهادات برای یان اوبلاک گوش خواهد داد

پیام جوان: به گزارش “ورزش سه”، اتلتیکو در تابستان امسال برای فصل آینده تغییراتی در ترکیب تیمش ایجاد خواهد کرد و یکی از پست‌هایی که شایعاتی در مورد آن وجود دارد، دروازه‌بان است.

یان اوبلاک وضعیت خود را به عنوان یک بازیکن غیرقابل جایگزین از دست داده و اتلتیکو می‌خواهد به پیشنهاداتی که برای او می‌آید، گوش دهد. شرایط تا حدودی در مورد اوبلاک تغییر کرده است چون قبلاً هرگز در مورد فروش او حرف زده نمی‌شد، اما گلر اسلونیایی حالا در فهرست خروجی‌هاست.

اتلتیکو تا جایی که شرایط مالی این امکان را فراهم کند، تیمش را ترمیم خواهد کرد. ایده مدیریت ورزشی به رهبری کارلوس بوچرو و با آندره آ برتا به عنوان مدیر ورزشی، خلاص شدن از شر بازیکنان با دستمزد بسیار بالاست و اوبلاک با ۱۰ میلیون یورو دریافتی خالص یکی از همین‌هاست. او تا سال ۲۰۲۸ قرارداد دارد و ارزش بازارش ۳۰ میلیون یورو است. اوبلاک بند فسخ ۱۲۰ میلیونی هم دارد.

اوبلاک ۴۴۱ بازی با پیراهن اتلتیکو انجام داده است. او ۹ فصل در باشگاه مادریدی بوده و به یکی از بازیکنان تاریخی اتلتیکو تبدیل شده است. اوبلاک یک لالیگا، یک سوپرجام اسپانیا، یک سوپرجام اروپا و یک لیگ اروپا را با اتلتیکو برده و پنج بار بهترین دروازه‌بان فصل لالیگا شده است.

  یانیک کاراسکو: روی بازی‌های اتلتیکو تمرکز کرده‌ام

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان