کلوپ: تیاگو را باید ژانویه جذب کنیم

لیورپول فردا در سلهرست پارک دیداری حساس برابر کریستال پالاس خواهد داشت. پالاس هفته گذشته توانسته بود تاتنهام را متوقف کند و بازی برابر این تیم ساده نخواهد بود.

قرمزها پس از پیروزی دقیقه ۹۰ برابر تاتنهام و بازگشت به صدر جدول، حالا بسیار با روحیه هستند و قصد دارند با سه امتیاز به هفته های دشوار و فشرده پیش رو برسند.

لیورپول فصل جاری با بحران مصدومیت ستاره هایش دست به گریبان بوده و خبر خوب برای کلوپ اینکه تیاگو آلکانتارا ستاره اسپانیایی که از دو ماه پیش به دور از میادین است، تمریناتش روی چمن را شروع کرده است.

 

مربی آلمانی لیورپول در نشست خبری بازی با پالاس در مورد تیاگو گفت:« تیاگو اخیرا به خبرنگاران گفت که مشتاق بازگشت به میادین است و ما در مورد او به شوخی می گوییم که باید ژانویه جذبش کنیم. بله؛ او نزدیک تر و نزدیک تر به بازگشت است و در وضعیت خوبی قرار دارد اما هیچ عجله ای در مورد تیاگو ندارم. اجازه ندارم در مورد استفاده از او عجله کنم.

البته که داشتن او در زمین اتفاقی فوق العاده است ولی او هنوز با تیم تمرین نکرده و باید کمی دیگر صبر کنیم. تیاگو مراحل پایانی بهبودی را پشت سر می گذارد. باید ببینیم هفته بعد می تواند در تمرین گروهی باشد یا خیر و در این مورد ۱۰۰ درصد مطمئن نیستم. چند تست کوچک باید گرفته شود و تا آن زمان نمی توانم تصمیمی قاطع بگیرم.»

 

کلوپ ادامه داد:« وضعیت میلنر و شقیری هم مشابه است و آنها هم به بازگشت نزدیک هستند. بازیکن دیگری را فراموش کرده ام؟ متاسفانه امسال مصدوم زیاد داده ایم و شمارش آنها از دستم در رفته است.»

  برگزاری مسابقات ملی بتن در دانشگاه امیرکبیر/آخرین مهلت ثبت‌نام

 

آخرین برد لیورپول در یک بازی خارج از خانه در لیگ برتر به سپتامبر گذشته بر می گردد و حاصل کار این تیم ۴ تساوی بوده است.

کلوپ در این مورد گفت:« این قضیه کمی به حریفان تان هم بستگی دارد و می توانم بگویم در یکی دو بازی بدشانس هم بودیم. در هر صورت این یک واقعیت است که مدتی است در خارج از خانه پیروز نشده ایم و باید این روند را تغییر دهیم. باید در داخل و بیرون خانه با برنامه بازی کرد و فردا سعی می کنیم پیروز شویم.»

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان