• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • چراغ سبز زیدان برای بازگشت رونالدو

چراغ سبز زیدان برای بازگشت رونالدو

بعد از حذف ناامید کننده یوونتوس از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا انگشت اتهام به سمت کریستیانو رونالدو روانه شد. در واقع گل دوم تیم پرتغالی روی جاگیری بد کریستیانو رونالدو که در دیوار دفاعی قرار گرفته بود به ثمر رسید تا انتقادات از او به اوج خود برسد‌.

حتی طی روزهای اخیر بحث هایی در رابطه با احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از یوونتوس مطرح و گفته شد که مدیر برنامه‌های او یعنی خورخه مندس مذاکراتی برای بازگشت این بازیکن به رئال مادرید انجام داده است؛ موضوعی که البته تایید نشده و حتی باشگاه یوونتوس نیز اعلام کرده که به فروش فوق ستاره پرتغالی فکر نمی کند اما هنوز شایعات در این زمینه ادامه دارد.

رئال مادرید در حالی فردا شب در دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا میزبان آتالانتا خواهد بود که زین الدین زیدان پیش از این مسابقه واکنش جالبی به بازگشت احتمالی کریستیانو رونالدو نشان داده و به نوعی برای رقم خوردن این اتفاق ابراز تمایل کرده است.

زیدان در پاسخ خبرنگار ایتالیایی اسکای درباره بازگشت احتمالی رونالدو به رئال مادرید گفت: ” بله، ممکن است این شایعات درست باشد… ما کریستیانو را می شناسیم اما او اکنون بازیکن یووه است و باید به این موضوع احترام بگذاریم. او در یک باشگاه دیگر بازی می کند. حال بگذارید ببینیم در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.”

  ایلان ماسک با هزینه‌ای که برای خرید توییتر انجام داده، قادر به خرید چند باشگاه بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان