پیرلو: این شرایط برایم چیز جدیدی نیست

یوونتوس آخرین بازی خود در سال ۲۰۲۰ را با شکست غیرقابل پیش بینی و سنگین مقابل فیورنتینا به پایان رساند؛ جایی که تیم آندره پیرلو با سه گل از حریف خود شکست خورد تا فاصله بیانکونری با صدر جدول افزایش پیدا کند.

یووه فردا شب از سری مسابقات هفته پانزدهم سری آ میزبان اودینزه خواهد بود. آندره پیرلو پیش از بازی فردای تیمش گفت: ” ما روز دوشنبه دوباره در تمرین کنار یکدیگر جمع شدیم و من تیمی با انگیزه را مشاهده کردم که قصد دارد بعد از یک عملکرد بد، بازگشت داشته باشد.

دیدار مقابل اودینزه بسیار دشوار خواهد بود چرا که آنها در فرم خوبی قرار دارند. در ضد حمله فیزیکی سازمان یافته و خطرناک هستند. ما باید به خوبی هافبک و مهاجمان آنها را مهار کنیم.

ما در سال ۲۰۲۰ به روش بسیار بدی به کارمان پایان دادیم. با این حال پس از آن جلسه ای برگزار کرده و در آن پیرامون اهداف مان و آنچه اتفاق افتاد بحث کردیم بنابراین مسابقه ای پربار برای ما بود. من هرگز نمی‌خواهم که عملکردی مانند دیدار برابر فیورنتینا را دوباره تماشا کنم. ما اخیراً در برخی زمینه ها بهتر شده ایم اما فکر می کنم که کماکان می توانیم پیشرفت کنیم.”

پیرلو در ادامه گفت: ” زمانی که من بازیکن بودم نیز چنین شرایطی را تجربه کرده بودم. خیلی ساده شما از سوی رسانه ها از یک قهرمان به سمت نقطه صفر حرکت می کنید. اما من قبلا به عنوان بازیکن به چنین شرایطی عادت کرده‌ام و این شرایط چیز جدیدی برای من نیست. هنگامی که شما مسئولیت یووه را بر عهده دارید، با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و مسئولیت زیادی را به عهده خواهید گرفت اما من برای آن آماده هستم.”

  A third of Trump’s words in sit-down interviews were said to Fox News or Fox Business

 

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان