• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مسی از بارسا نمی رود؛ اتلتیکو مراقب ژن رئال باشد

مسی از بارسا نمی رود؛ اتلتیکو مراقب ژن رئال باشد

از قرارداد لیونل مسی با بارسا تنها 5 ماه دیگر باقیمانده و او می تواند با باشگاه های مدنظرش وارد مذاکره شود ولی چندی پیش اعلام کرد که تا پایان فصل صبر خواهد کرد و پس از صحبت با رئیس جدید بارشگاه بارسلونا تصمیم نهایی خود را خواهد گرفت.

جرمان بورگوس مربی آرژانتینی سابق اتلتیکو در مورد وضعیت مسی گفت:« بارسا از چند ماه پیش شاهد اتفاقات و حواشی زیادی است. آنها به سوارز گفتند که به دنبال تیمی دیگر باشد که از عجیب ترین اخبار بود و معتقدم اتلتیکو در جذب او کار بسیار درستی انجام داد و نتیجه اش را نیز گرفته است ولی در مورد لیونل مسی تردید دارم که از بارسا جدا شود.
درست است که شرایط به نظر خوب نیست و خیلی ها معتقد او از بارسا می رود ولی من بعید می دانم او از بارسا جدا شود. مسی از کودکی در بارسلونا بوده یعنی حتی بیشتر از شهر زادگاهش روساریو، در بارسلونا زندگی کرده است. نظر مرا بخواهید، او در نهایت تمدید می کند.»

اتلتیکوی صدرنشین و رئال در تعقیب:« همه می دانند که من چقدر اتلتیکو را دوست دارم و تا پای جان حمایتش می کنم. از صدرنشینی اتلتیکو در لالیگا خوشحالم ولی تیم روندی نزولی را دارد و رئال با یک بازی بیشتر به سه امتیازی رسیده است.
باید بسیار مراقب رئال بود. این تیم یک ژن مبارز و جنگجو دارد که بارها باعث شده اختلاف امتیاز زیاد را جبران کرده و قهرمان شود. آنها اصلا ناامید نمی شوند و می برند و می برند تا در نهایت به اتلتیکو برسد. تیم نباید در ادامه اشتباه کند ولی هنوز فاصله زیادی تا پایان فصل داریم و نگرانم اتلتیکو صدر را از دست بدهد.»

  اعلام زمان شروع مسابقات لیگ برتر و اردوهای تیم ملی فوتبال از سوی سازمان لیگ

 

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شویدهمراهان پیام جوان