• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مالدینی: تیم جوان ما به رهبری مثل زلاتان نیاز دارد

مالدینی: تیم جوان ما به رهبری مثل زلاتان نیاز دارد

پائولو مالدینی می گوید که تمدید قرارداد زلاتان تنها به خود او بستگی دارد. ایبرا در 11 بازی خود برای میلان در سری آ در این فصل 14 گل به ثمر رسانده است و نقشی پررنگ در صدرنشینی روسونری در جدول سری آ داشته.

قرارداد ستاره سوئدی با میلان در پایان فصل به اتمام می رسد. میلان همچنین در پایان این فصل به انتهای قرارداد خود با جیان لوییجی دوناروما و هاکان چالهان اوغلو خواهد رسید.

پائولو مالدینی در این رابطه گفت: “ما یکی از جوان‌ترین تیم های حاضر در اروپا هستیم و نیاز به رهبری مانند ابراهیموویچ داریم.

ما در سال 2018 با او که در آن زمان در ال ای گلکسی بازی می کرد قرارداد بستیم و او به ما گفت که تمدید قرارداد به شرایط بدنی او بستگی خواهد داشت، اما اگر او همچنان به همین منوال ادامه دهد، نم یدانم چرا باید تصمیم بگیرد که دیگر بازی نکند.

ما سه بازیکن داریم که قراردادشان در سال 2022 به پایان خواهد رسید و داریم روی این موضوع کار می کنیم. باید هر دو طرف برای ادامه همکاری راضی باشند. اینها فوتبالیست هایی حرفه ای هستند و تنها به بازی فکردن فکر می کنند. من امیدوارم که خیلی زود به توافق برسیم.”

مالدینی در تابستان سال 2019 به مادرید سفر کرد تا با تئو هرناندز از رئال مادرید قرارداد امضا کند.

اسطوره میلان در باره این بازیکن افزود: “وقتی او را دیدم متوجه شدم که فرد بسیار معقولی است. هدف او این است که یکی از سه نفر برتر جهان در پست خود باشد و در تیم ملی فرانسه نیز به بازیکنی ثابت تبدیل شود.”

  صحبت‌های مدافع چلسی با مورینیو برای پیوستن به تاتنهام

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading