• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، همچنان گزینه اصلی هدایت یونایتد

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن، همچنان گزینه اصلی هدایت یونایتد

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، مدیران یونایتد پس از شکست ۱-۴ برابر واتفورد تصمیم گرفتند که به همکاری با اوله گونار سولسشر خاتمه دهند و حالا در پی پیدا کردن جانشینی برای او هستند.

نتایج ضعیف یونایتد در هفته‌های اخیر باعث شد که گمانه‌زنی‌ها درباره اخراج سولسشر و جانشینان احتمالی او از مدت‌ها قبل آغاز شود و گفته می‌شود زین الدین زیدان، برندان راجرز و مائوریسیو پوچتینو جز گزینه‌های اصلی این باشگاه هستند.

پوچتینو که در حال حاضر هدایت پی اس جی را برعهده دارد به جدایی از این باشگاه فرانسوی بی‌میل نیست و دوست دارد جانشین سولسشر در اولدترافورد شود. این علاقه به حدی است که برخی منابع باور دارند او ترجیح می‌دهد همین حالا از پاری سن ژرمن جدا شده و به یونایتد ملحق شود.

در این صورت یونایتد نیز نیازی به استفاده از سرمربی موقت تا پایان فصل ندارد. با این حال اگر قرار باشد این مربی ۴۹ ساله آرژانتینی پیش از پایان فصل به یونایتد منتقل شود، مدیران این باشگاه باید بند فسخ ۱۰ میلیون پوندی او را بپردازند.

این در حالی است که اگر هر دو طرف تا تابستان و پایان فصل جاری صبر کنند، این مبلغ نصف شده و به پنج میلیون پوند می‌رسد که رقم معقول‌تری است.

گفته می‌شود که سر الکس فرگوسن بار دیگر در این موضوع ورود کرده و سعی در متقاعد کردن پوچتینو دارد تا هدایت یونایتد را برعهده بگیرد.

این اولین باری نیست که این مربی آرژانتینی جز گزینه‌های اصلی یونایتد به حساب می‌آید و گفته می‌شد که در سال ۲۰۱۸ پس از اخراج مورینیو نیز او یکی از مربیان مدنظر مدیران این باشگاه لیگ برتری بوده است.

  بایرن مونیخ با پیروزی مقابل پاری سن ژرمن راهی دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان