• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • فرصت اعاده حیثیت ستاره برزیلی برابر بارسلونا

فرصت اعاده حیثیت ستاره برزیلی برابر بارسلونا

فیلیپه کوتینیو این روزها در حال تمرین با بایرن مونیخ برای حضور در بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان برابر بارسا در روز جمعه(۲۴ مرداد) است؛ در حالی که می داند پس از پایان کار بایرن در این تورنمنت، باید به بارسلونا برگردد.

پس از اینکه باشگاه آلمانی حاضر به دائمی کردن قرارداد او نشد، ستاره برزیلی چاره ای جز بازگشت به بارسا ندارد؛ در حالی که هم او تمایلی برای ادامه حضور در باشگاه کاتالان ندارد و هم بارسلونا قصد دارد او را به فروش برساند.

کوتینیو حالا به معنای واقعی کلمه برای بارسا تبدیل به یک معضل شده است. ستاره برزیلی با ۱۲۰ + ۴۰ میلیون یورو از لیورپول در ژانویه ۲۰۱۸ راهی بارسا شد و پس از یک سال و نیم ناموفق به بایرن پیوست. بایرن برای این انتقال قرضی ۸٫۵ میلیون یورو پرداخت کرد ولی در نهایت بند خرید ۱۲۰ میلیون یورویی او را فعال نکرد.

کوتینیو با توجه به مصدومیت کینگزلی کومان احتمالا بتواند روز جمعه برابر بارسا به میدان برود و کسی چه می داند، شاید او یکی از عوامل شکست بارسا و صعود بایرن به نیمه نهایی لیگ قهرمانان شود.

بازیکنی که هزینه ای گزاف روی دست بارسا گذاشت و حالا هم هیچ تیمی حاضر به پرداخت ۸۰ میلیون یورو برای او نیست، روز جمعه یکی از موانع آبی اناری ها در راه صعود به نیمه نهایی خواهد بود. اتفاقی که بارسا ژانویه ۲۰۱۸ تصورش را هم نمی کرد.

  حسن یزدانی با پیروزیبر دیوید تیلور قهرمان کشتی جهان در وزن ۸۶ کیلو شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان