• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • صعود قطعی لیورپول پس از انجام ۴ بازی در گروه مرگ و کسب ۱۲ امتیاز

صعود قطعی لیورپول پس از انجام ۴ بازی در گروه مرگ و کسب ۱۲ امتیاز

پیام جوان: به گزارش ورزش سه، لیورپول پس از انجام ۴ بازی در گروه مرگ توانست با کسب ۱۲ امتیاز صعودش را قطعی کند. در گروهی که اتلتیکو، میلان و پورتو نیز حضور داشتند تنها صعود قرمزها به دور بعد لیگ قهرمانان قطعی شده و سه تیم دیگر در دو بازی باقیمانده سعی دارند به لیورپول اضافه شوند.

لیورپول فردا در آنفیلد میزبان پورتو است در حالی که در بازی رفت توانست ۵ گل به آبی ها بزند.

ژوئل ماتیپ مدافع کامرونی لیورپول گفت:« مدافعان خوبی در تیم داریم و باید رفته رفته بیشتر یکدیگر را درک کنیم. اگر دو مدافع کیفیت فردی و درک درستی از یکدیگر داشته باشند، آن وقت است که کار مثبتی انجام خواهد شد. این اتفاق یک شبه انجام نخواهد شد اما ما خیلی وقت است که بایکدیگر تمرین می‌کنیم.»

دو بازی باقیمانده:« نمی‌دانیم قرار است چه اتفاقی بیفتد. گروه سختی داریم و تا الان نتایج خوبی گرفته‌ایم. هنوز دو بازی باقی مانده که می‌خواهیم با موفقیت آن‌ها را به پایان برسانیم. همیشه تلاش می‌کنیم که روی اتفاقات آینده تمرکز کنیم؛ باید از صفر شروع کنید و صددرصد خود را ارائه دهید.

فکر می‌کنم پیروزی های گذشته و صدرنشینی، به ما اعتماد به نفس زیادی برای دور بعد خواهد داد.»

لیورپول جدی و با انگیزه:« با وجود قطعی شدن صعود، با ذهنیت پیروزی وارد بازی می شویم. معتقدم تحت هر شر ایطی باید آماده باشید و از موقعیت‌ها حداکثر استفاده را بکنید تا در مسیر درست قرار بگیرید. شکست‌ها واقعاً کمکی نمی‌کنند، مگر اینکه از آنها یاد بگیرید اما من ترجیح می‌دهم که از پیروزی‌ها درس بگیرم.»

  واکنش یورگن کلوپ از پیوستن لوئیز دیاز به لیورپول

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان