• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • سرمربی جدید دورتموند مشخص شد

سرمربی جدید دورتموند مشخص شد

چندی پیش بود که بعد از کسب نتایج ضعیف لوسین فاوره در دورتموند، باشگاه آلمانی تصمیم به قطع همکاری با او گرفت. با این حال دورتموند تصمیم گرفت که ادین ترزیچ دستیار فاوره را به شکل موقت روی نیمکت خود بنشاند.

ادین ترزیچ شروع امیدوار کننده ای در دورتموند داشت و چند نتیجه امیدوار کننده با این تیم کسب کرد. با این وجود زنبورها طی هفته های گذشته اصلاً نتایج خوبی کسب نکرده اند و اکنون در رده ششم جدول قرار گرفته اند؛ موضوعی که باعث شده حتی کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا توسط دورتموند نیز در هاله‌ای از ابهام قرار گیرد.

طی هفته های اخیر شایعات زیادی در رابطه با سرمربی آینده دورتموند مطرح و از چند گزینه نام برده شد اما نهایتاً لحظاتی پیش باشگاه مونشن‌گلادباخ تایید کرد که مارکو رز، سرمربی آلمانی در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد و هدایت زنبورها را برعهده خواهد گرفت.

گفتنی است مارکو رز تا به اینجای فصل نتایج نسبتا خوبی با مونشن‌گلادباخ کسب کرده و این تیم در رده هفتم جدول بوندسلیگا قرار دارد. از طرف دیگر او موفق شده تیمش را به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برساند و در این مرحله با منچسترسیتی رقابت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading