• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • زمان بازگشت احتمالی راموس مشخص شد

زمان بازگشت احتمالی راموس مشخص شد

سرخیو راموس ۱۸ بهمن به دلیل مصدومیت مینیسک زانو تن به جراحی داد و طبق گفته پزشکان بین ۴ تا شش هفته به دور از میادین خواهد ماند. او که پس از نیمه نهایی سوپرکاپ مقابل بیلبائو دیگر نتوانسته برای رئال به میدان برود، امیدوار است بتواند زودتر به شرایط بازی برسد.

راموس در شرایطی تن به جراحی داد که گزینه ای دیگر برایش وجود نداشت و اگر می خواست در مقطع پایانی فصل بدون مشکل بازی کند و برای حضور در یورو ۲۰۲۱ هم با خطر مصدومیت درگیر نباشد، باید جراحی را انجام می داد.

طبق ادعای آاس، راموس این روزها در دو نوبت ریکاوری می کند و روند بهبودی او هم بسیار خوب پیش می رود.

راموس دو تاریخ را برای بازگشتش به میادین در نظر دارد. اولی ۲۳ اسفند بازی رئال برابر الچه است و دومی سه روز بعد یعنی ۲۶ اسفند، در بازی برگشت برابر آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان.
حضور برابر الچه می تواند او را برای بازی با آتالانتا در شرایط بازی قرار دهد و خودش بیش از همه دوست دارد مقابل الچه به میادین برگردد اما این منوط به مجوز تیم پزشکی رئال و نیز چراغ سبز زیدان خواهد بود.

رئال فردا در غیاب راموس باید به مصاف آتالانتا برود و در حالی که غایبان زیادی دارد، خوشبین است با نتیجه ای مطلوب به مادرید برگردد. هر نتیجه بدی رئال را محکوم به جبران در بازی برگشت خواهد کرد و راموس نمی خواهد در این بازی غایب باشد.
او دوست داشت به بازی ۱۷ اسفند برابر اتلتیکو هم برسد ولی این عملا غیرممکن خواهد بود.

  تیم منتخب کشتی فرنگی ایران راهی لهستان شد

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان