• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • جانشین مدنظر بارسا برای سمدو مشخص شد

جانشین مدنظر بارسا برای سمدو مشخص شد

نلسون سمدو مدافع راست پرتغالی بارسا از سال ۲۰۱۷ برای این باشگاه بازی می کند ولی پس از رد چندین پیشنهاد تمدید قرارداد، حالا در فهرست فروش قرار گرفته است و گفته می شود وولورهمپتون حاضر است تا ۴۰ میلیون یورو برای این بازیکن پرداخت کند.

در روزهای اخیر گفته می شد هکتور بیرین ستاره اسپانیایی سابق بارسا و حال حاضر آرسنال گزینه شماره یک جانشینی او محسوب می شود ولی طبق ادعای موندودپورتیوو نشریه نزدیک به باشگاه کاتالان، این “سرجینیو دِست”، مدافع آمریکایی آژاکس است که اکنون شانس بیشتری برای انتقال به بارسا دارد.

 

دِست درخواست فوری رونالد کومان از مسئولان بارسلوناست. کومان که پیش از این درخواست جذب جورجینیو واینالدوم و ممفیس دپای دو ستاره هلندی دیگر را کرده بود و بارسا در جذب هیچکدام موفق نشان نداده، اکنون امیدوار است بتواند دِست را برای فصل ۲۱-۲۰۲۰ در اختیار داشته باشد.

مشکل بارسا اینجاست که بایرن مونیخ هم خواهان این بازیکن با استعداد و آینده دار است.

دِست که تنها ۱۹ سال دارد، فصل گذشته در آژاکس بسیار درخشان کار کرد تا توجه تیم های بزرگ اروپایی را به خود جلب کند. او از سپتامبر ۲۰۱۸ در عضویت باشگاه هلندی قرار دارد و قراردادش تا ۲۰۲۳ نیز معتبر است. بارسا برای جذب این بازیکن باید حداقل ۲۰ میلیون یورو به آژاکس پرداخت کند.

  صحبت‌های هافبک سابق آرسنال در مورد علاقه خود به خرید تابستانی تیم، دکلان رایس

دیدگاهتان را بنویسید

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter

همراهان پیام جوان