• Home
  • >
  • سیاسی
  • >
  • تیراندازی در سوپرمارکت شرق ساکرامنتو

تیراندازی در سوپرمارکت شرق ساکرامنتو

پیام جوان: روز شنبه 3 اکتبر یک فرد افغانی بروی 3 نفر در سوپرمارکت شرق با کولت شلیک کرد که باعث کشته شدن یک تن و زخمی شدن دو نفر دیگر شد.

به گفته خانم لیندا همت مدیر سوپرمارکت شرق حوالی ساعت 3 بعدازظهر یک فرد افغانی به مدت 10 دقیقه در مارکت گشت و گذار می کرد ولی بعد از آن برای چند دقیقه از مارکت خارج شد و دربرگشت دوباره فردی را که با کودکانش در صف خرید بود را هدف گرفت و با شلیک گلوله به سر او، شخص در لحظه جان باخت. بعد از آن فرد دوم را هدف گرفت که تیر دوم  نیز به سر آن شخص اصابت کرد. بعد از آن شخص دیگری که ماجرا را دیده بود پا به فرار گذاشت که ضارب با شلیک گلوله سوم سینه آن شخص سوراخ کرد. پس از آن ضارب اسلحه را بطرف خود گرفته و خودکشی کرد.

هیچکس نمی داند انگیزه این شخص چه بوده ولی این را می دانیم که این عمل ناپسند زندگی سه نفر را ضرف چند ثانیه از بین برد. به گفته خانم همت، شخصی که گلوله به سینه او خورده بود همسر حامله اش در اتومبیل منتظر او نشسته بود که با خبر از این اتفاق حال او نیز بهم خورد. هنوز اطلاع کافی از وضعیت دو زخمی به جا مانده این تهاجم مشخص نیست ولی هر دو به بیمارستان انتقال یافته اند و هنوز بستری می باشند.

در اینجا از مسئولین و مدیران سوپرمارکت شرق که خدمت خود به جامعه راهمچنان بی وقفه ادامه می دهند قدردانی می کنیم و

اگر کسی اطلاعاتی از فرد متهاجم دارد که می تواند به انگیزه عمل او و این پرونده کمک کند لطفا با دفتر کلانتری به شماره

916-874-5115  تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading