• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اگه به دنبال زندگی راحت هستید، در یونایتد بازی نکنید

اگه به دنبال زندگی راحت هستید، در یونایتد بازی نکنید

منچستر یونایتد در حال حاضر رتبه دوم جدول لیگ برتر انگلیس را به خود اختصاص داده و با توجه به فاصله زیادی که منچسترسیتی ایجاد کرده بعید به نظر می‌رسد که آنها شانسی برای قهرمانی داشته باشند. شیاطین سرخ امشب در یک چهارم نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف لسترسیتی خواهد رفت و برای قهرمانی در این مسابقات امید فراوانی دارند.

منچستریونایتد همچنین بعد از وقفه بازی های ملی در دیداری حساس و از مسابقات مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا به مصاف گرانادا خواهد رفت و پس از حذف میلان در این مسابقات نیز یکی از مدعیان اصلی عنوان قهرمانی محسوب می شود.

اوله گنار سولسشر، سرمربی شیاطین سرخ، معتقد است که بازی در این تیم اصلاً کار آسانی نیست. او گفت: ” اگر زندگی راحت و آسان می خواهید نباید در منچستر یونایتد بازی کنید. شما باید در اینجا از نظر ذهنی و البته بدنی بسیار قدرتمند و قوی باشید. باید برای موفقیت خود را به چالش بکشید و این همان کاری است که ما می‌خواهیم انجام دهیم. من حس می‌کنم اگر در بین بازی ها موفق به ریکاوری مناسب شویم بهترین اتفاق ممکن برای مان خواهد بود.

اگر بخواهیم در این فصل، دو سال دیگر یا پنج سال دیگر موفق شویم باید عادت کنیم که حداقل 45 تا 50 مسابقه رسمی انجام دهیم. این همان چیزی است که بازیکنان منچستر یونایتد باید داشته باشند. حتی اگر پنج، شش یا هفت بازیکنان بتوانند این کار را انجام دهند ما خواهیم توانست که جام ها را به چالش بکشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

همراهان پیام جوان

با عضویت در خبرنامه پیام جوان، در ابتدای هر ماه، نسخه الکترونیکی مجله را به صورت رایگان در ایمیل خود دریافت کنید.
Loading