اولین خرید بزرگ رئال مادرید قطعی شد

قرارداد داوید آلابا در پایان همین فصل با بایرن مونیخ به اتمام خواهد رسید و از همین حالا تیم هایی چون رئال مادرید و لیورپول برای جذب مدافع اتریشی و ۲۸ ساله بایرن مونیخ ابراز علاقه کرده اند. اما نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد کار انتقال داوید آلابا به رئال مادرید نهایی شده و او به زودی نام تیم بعدی خود را اعلام خواهد کرد.

داوید آلابا توانایی بازی کردن در مرکز خط دفاعی، سمت راست و حتی هافبک دفاعی را دارد و در ماه های اخیر تیم های زیادی برای خرید او وارد عمل شده بودند. بایرن مونیخ تلاش زیادی برای تمدید قرارداد این بازیکن و حفظ او برای فصول بعد انجام داده بود، اما در نهایت توافق حاصل نشد و به نظر می رسد رئال مادرید برای خرید داوید آلابا به توافق رسیده است.

داوید آلابا که در باشگاه بایرن مونیخ رشد کرده و تبدیل به ستاره بزرگی شده است، در سالهای حضور در بایرن مونیخ ۹ عنوان قهرمانی بوندسلیگا، شش جام حذفی آلمان و دو لیگ قهرمانان اروپا کسب کرده است. این بازیکن از ابتدای فصل بعد در ترکیب رئال مادرید حاضر خواهد شد.

 

به نظر می رسد مذاکرات داوید آلابا با باشگاه رئال مادرید نتیجه بخش بوده و ممکن است طی چند روزری آتی، کهکشانی ها رسما توافق با این بازیکن را نهایی کرده و اعلام کنند. مذاکرات طولانی و فرسایشی پینی زاهاوی، مدیر برنامه داوید آلابا با بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد حاصلی در پی نداشت و در ماه های اخیر نیز مدیران بایرن اعتراف کردند به زودی شاهد جدایی داوید آلابا خواهند بود.

  رئال مادرید در آستانه یک شکست نقل و انتقالاتی

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان