• Home
  • >
  • ورزشی
  • >
  • اخراج دایناسور نماد آرسنال با هدف کاهش هزینه‌ها

اخراج دایناسور نماد آرسنال با هدف کاهش هزینه‌ها

باشگاه آرسنال نماد نمایشی یا مسکات خود موسوم به گانرساروس را بعد از ۲۷ سال اخراج کرد. دلیل این اخراج برنامه‌های باشگاه برای کاهش هزینه‌ها اعلام شد.

هواداران آرسنال بعد از اینکه اعلام شد این باشگاه نماد یا مسکات این باشگاه موسوم به گانرساروس را بعد از ۲۷ سال حضور در کنار این تیم اخراج کرد؛ به شدت از تصمیم باشگاه انتقاد کردند.

هواداران باشگاه می‌گویند جری کای، فردی که ۲۷ سال است به مسکات مشهور و پرطرفدار آرسنال، گانرساروس، جان می‌دهد؛ بعد از آن همه فداکاری برای باشگاه حالا در حالی به بهانه کاهش هزینه‌ها اخراج شد که مسوت اوزیل از آرسنال هر هفته ۳۵۰هزار پوند دستمزد می‌گیرد بدون اینکه حتی در یک بازی به میدان برود.هواداران آرسنال به این اشاره می‌کنند که جری کای تا آنجا به آرسنال وفادار بود که حتی یک بار با اینکه مراسم عروسی برادرش با یکی از بازی‌های آرسنال همزمان بوده برای حضور در کنار زمین قید حضور در عروسی برادرش را می‌زند. و حالا مزد این همه فداکاری را با اخراج شدن دریافت کرده است.

 

شخصیت دایناسوری نماد باشگاه آرسنال موسوم به گانرساروس اولین بار در سال ۱۹۹۳ طراحی شد. جری کای از همان زمان در پوست گانرساروس رفت و در همه بازی‌های خانگی آرسنال وظیفه روحیه دادن به هواداران و بازیکنان را بر عهده داشت.

آرسنال در شرایطی که هواداران تا اطلاع ثانوی به دلیل شرایط کرونایی نمی‌توانند در ورزشگاه‌ها حضور داشته باشند به این نتیجه رسید که در این شرایط حفظ نماد گانرساروس و پرداخت دستمزد به جری کای منطقی نیست. باید دید موج انتقادی ایجاد شده از سوی هواداران آرسنال می‌تواند به بازگشت گانرساروس به بازی‌های این تیم منجر شود؟

  حمایت و کمک دیوید بکام به مردم جنگ زده‌ی اوکراین

دیدگاهتان را بنویسید

آرشیو مقالات پیام جوان

هم‌اکنون عضو خبرنامه پیام جوان شوید

Newsletter Payam Javan

همراهان پیام جوان